5658.75

مشخصات

موارد دیگر
فدايي ايران
15 پست
17 دنبال کننده
20 دنبال شده
کاربر حرفه ای
زن
1363/01/01
ايران
1394/01/02
1394/01/28
79 بازدید

آخرین آنلاین ها

دعوت شدگان توسط این کاربر
تا کنون 0 کاربر توسط
فدايي ايران
به شبکه فیس پلاک دعوت شده اند.
راه های دعوت :
ارسال دعوتنامه پیشنهاد با لینک شخصی

تبلیغات

فدايي ايران
فدايي ايران
درباره عشق*** وقتی کسی عاشق می‌شود، به‌طور کل حسی که نسبت به خود‌ش دارد، دستخوش تغییر می‌شود. به عبارت دیگر، منِ قبل از عشق با منِ بعد از ورود به عرصه عشق، متفاوت است. این اتفاق ویژگی‌های شخصیتی جدیدی را در شما ایجاد می‌کند، چیزهایی که به آنها اهمیت می‌دهید، سبک زندگی‌تان، عادت‌هایتان و... تغییر خواهد کرد که این امر نتیجه تاثیری است که شخصیت فرد مقابل در شما ایجاد کرده است. حال اگر این تغییرات مثبت باشد به‌گونه‌ای که حتی اطرافیانتان نیز متوجه آن شده باشند و خودتان هم تصور بهتری از خود پیدا کرده باشید، بدون شک این رابطه یک عشق درست و سالم را در‌بر‌دارد.
9632102559784513120.jpg
2 دیدگاه · لینک
1
فدايي ايران
فدايي ايران
*دعوا نمك زندگيه*** همه ما دوست داریم همسری داشته باشیم که برای رابطه مان زمان بگذارد و دعوا کردن نشان دهنده این است که هر دو طرف روی رابطه کار می کنند و این رابطه برایشان مهم است؛ بنابراین اگر با همسرتان جر و بحث می کنید، باید از این بابت خوشحال باشید که زندگی تان را به حال خودش رها نکرده اید و هنوز این زندگی برایتان مهم است. به قول قدیمی ها، دعوا نمک زندگی است، فقط در مصرف این نمک زیاده روی نکنید. یادتان باشد در زمان دعوا حق داد زدن و برچسب زدن به همسرتان را ندارید؛ چون تاثیر آن به سادگی از بین نمی رود. به جای این کار، در زمان خونسردی درباره ناراحتی تان صحبت کنید.
635622735489687604.jpg
فدايي ايران
فدايي ايران
* امشب، صرفه جويي جهاني برق*** به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، همزمان با حرکت جهانی ساعت زمین، برج میلاد در تهران امشب از ساعت 20:30 به مدت یک ساعت خاموش می شود. سازمان بهره وری انرژی ایران با دعوت برای مشارکت در حرکت جهانی ساعت زمین از هموطنان خواست امشب با خاموش کردن شماری از وسایل روشنایی به مدت یک ساعت، به بهبود مصرف انرژی و حفظ محیط زیست کمک کنند. بر اساس اعلام این سازمان ، اگر 30 میلیون مشترک برق ، فقط معادل یک لامپ یکصد واتی از مصارف روشنایی خود را به مدت یک ساعت خاموش کنند، این اقدام موجب صرفه جویی سه هزار مگاواتی مصرف انرژی می شود. مصرف زیاد انرژی، یکی از عوامل گرمایش زمین است که در سال های اخیر، آسیب زیادی به محیط زیست وارد کرده است.
برج میلاد.jpg
7 دیدگاه · لینک
1
فدايي ايران
فدايي ايران
عاشقانه اي در باغ پرندگان تهران
باغ پرندگان.jpg
4 دیدگاه · لینک
1
فدايي ايران
فدايي ايران
2/نظر جديد سيد حسن نصرالله درباره ايران: ایران صدای ما را شنید و به درخواستمان لبیک گفت، آمد و لبنانی ها را کمک کرد و به آنها آموزش داد و کمک مالی و نظامی و تکنولوژیک و ... ارائه داد. اما مقاوت لبنان، لبنانی بود. ... مقاومت ایرانی نبود. از آنجا که شما به ملتی به نام لبنان و مقاومت لبنان و اراده لبنانی ها احترام نمی گذارید و آنها را به رسمیت نمی شناسید، از ابتدا این مقاومت را ایرانی خطاب کرده اید. ... ایران به ملت لبنان احترام گذاشته است و این باعث نفوذش شده اما آیا ایران لبنان را اشغال کرده است؟ خیر. ایران بر لبنان مسلط است؟ خیر. ایران خواسته هایش را بر لبنان تحمیل می کند؟ خیر.
سیدحسن نصرالله.jpg
2 دیدگاه · لینک
فدايي ايران
فدايي ايران
1/نظر جديد سيد حسن نصرالله درباره ايران: اگر از 20 - 30 سال قبل سیاست خارجه عربستان را نگاه کنیم و دیپلماسی عربستان را بررسی کنیم، موفقیتی نمی بینیم بلکه ناکامی پشت ناکامی دیده می شود که علت آن سیاستهای نادرست و تفکر نادرست و مشکل عقلی نظام سعودی است. این سیاستهای اشتباه راه را برای ایران باز کرده است حتی اگر ایران تلاشی هم نکند راه برایش باز است. وی با بیان اینکه شما هستید که ملتهای منطقه را به سوی ایران سوق داده اید، اظهار کرد: مشکل، خود شما هستید نه ایران. مدیریت، سیاست، عملکرد و طرحها و تفکرات شما این حقیقت را بوجود آورده است.
images
فدايي ايران
فدايي ايران
"سخنراني در ميان زنان"/اندكي درباره حضرت زهرا (س): سویدبن غفلة می‌گوید: «چون حضرت زهرا(س) در بستر بیماری قرار گرفته بود، زنان مهاجر و انصار به عیادت او آمدند و از بیماری حضرت سؤال کردند. آن حضرت اعتراض خویش را از وضعیت موجود این‌گونه ابراز داشت: «به خدا سوگند! شب را به صبح رساندم، در حالی که از دنیای شما کراهت دارم و بیزارم. بر مردان شما خمشناکم. آنان را پس از اینکه امتحان نمودم، به دور انداختم؛ پس چه زشت است کندی و سستی پس از تیزی و چه بد است، بازی پس از جدیت».
10 دیدگاه · لینک
فدايي ايران
فدايي ايران
"راهپيمايي بانوان"/ اندكي درباره حضرت زهرا (س): آن بانوی فرزانه به تنهایی به سوی مسجد پیامبر(ص) حرکت نکرد؛ بلکه تدبیری اندیشید که گروهی از بانوان آگاه، برجسته، آزادی‌خواه و مخالف بیداد، به همراه او حرکت کردند و آن بزرگ پرچم دار آزادی و آزادگی در حلقة آنان باشکوه و عظمت وصف‌ناپذیر که نشانگر راهپیمایی اعتراض‌آمیز بانوان آزادی‌خواه و نواندیش و مخالف چرخش واپسگرایانة «سقیفه» بود، قرار گرفت.
2 دیدگاه · لینک
فدايي ايران
فدايي ايران
اندكي درباره حضرت زهرا(س): برای تأثیرگذاری سخن بر مخاطب، زمان نیز باید مناسب باشد. اگر مخاطب آمادگی شنیدن نداشته باشد، سخنرانی بی‌فایده خواهد بود. حضرت زهرا(س) نیز به خوبی به این موضوع واقف و زمانی که مسجد پیامبر(ص) آکنده از توده‌های مختلف مردم اعم سران مهاجر و انصار بود، در آنجا حضور پیدا کرد.
1
فدايي ايران
فدايي ايران
اندكي درباره حضرت زهرا (س): حضرت زهرا (س)، مسجد پیامبر (ص) را برای شروع حرکت انقلابی خود آغاز نمود. مسجد پیامبر (ص) در آن روز مناسب ترین نقطه برای یک حرکت حق طلبانه و مرکز بزرگ اسلامی و جایگاه گردآمدن مردم بود.
فدايي ايران
فدايي ايران
ایران من وقتی ایده آل هست كه مردمش به این بیت شعر معتقد باشند: تو نیکویی کن و در دجله انداز .......... که ایزد در بیابانت دهد باز {-35-}{-35-}{-35-}
daste_yari.jpg
4 دیدگاه · لینک
1
فدايي ايران
فدايي ايران
شعر عمو پورنگ براي اكبر عبدي : بازیگر باز مدرسه اش دیر شد/ بجای درس؛ بازی کرد و پیر شد/ نوجوونیش تپل بود و بامزه و شکمو/صورتی چاق و گردالو با کله ای پر از مو../ تک زبونی حرف میزد و دیر میرسید همیشه / گریه میکرد و قول میداد دیگه تکرار نمیشه/ سرکلاس هندسه؛ فرار میکرد از مدرسه/ خدا خدا میکرد خبر به گوش باباش نرسه /وقتی میرفت به خونه ؛ هی میگرفت بهونه /ای گشنمه، آی گشنمه، غذام چرا اینقدر کمه!! / کیف و کتابش این طرف ؛ دفتر و مدادش اون طرف / یادش بخیر از اون روزا تا امروز ؛ چند سالیه گذشته / پیر شده اون بازیگر ؛ این رسم سرنوشته/ حالا کنارش ایستادم؛ من شاگرد و اون استادم/ میگه درسته پیر شدم ؛ اما از پا نیفتادم / عکسی با اون با افتخار ؛ میندازم من به یادگار / تا بمونه و ببینند خاطره ای ؛ از یاده یار...
y4a4ul08ve5w0uhtea5c.jpg
1 دیدگاه · لینک
1
فدايي ايران
فدايي ايران
ما زنان ایرانی لحظات پر شور و پر كاری را در زندگی خود داریم اما آرامش بخش ترین لحظه های زندگی ما لحظه ملاقات خدا است
leyli_majnoon.jpg
فدايي ايران
فدايي ايران
❤ هَـــمــیـــشـــــه بـِـــه قَــلــبِــتــــ تـَــــوَجُـــه كُـــــن ! بـــــآ ایــــنــكـِـــه سَــــمـــتِ چَــــپِــــه اَمـــــآ هَـــمــیـــشـــــه رآســـــتــــــ مــــیــگِـــه ...❤
1 دیدگاه · لینک
1
فدايي ايران
فدايي ايران
سلام. من فدايي ايران هستم، از اعضای جدید ... :)
6 دیدگاه · لینک
رمضانی
رمضانی
در این دنیا وابسته به جیزی نباش.حتى سایه ات موقع تاریکى تو را ترک میکند.{-35-}همه لحظات زندگی را با خدا معامل کن زیان نمیکنی.{-35-}
0.179151001315143807_jazzaab_ir.jpg
1 دیدگاه · لینک
1
عبدالزهرا
عبدالزهرا
در بین آن دیوار و در ای فدایی حیدر، دادی تو شش ماهه پسر بهر یاری حیدر ،یا علی قبر پرستویت کجاست؟ آن گل صد برگ خوش بویت کجاست؟
1426164238926488_large.jpg
1 دیدگاه · لینک
2
mahdi5180
mahdi5180
قُلْ أَغَيْرَ اللَّهِ أَبْغِي رَبًّا وَهُوَ رَبُّ كُلِّ شَيْءٍ ۚ وَلَا تَكْسِبُ كُلُّ نَفْسٍ إِلَّا عَلَيْهَا ۚ وَلَا تَزِرُ وَازِرَةٌ وِزْرَ أُخْرَىٰ ۚ ثُمَّ إِلَىٰ رَبِّكُمْ مَرْجِعُكُمْ فَيُنَبِّئُكُمْ بِمَا كُنْتُمْ فِيهِ تَخْتَلِفُونَ ((164)) بگو: «آیا غیر خدا، پروردگاری را بطلبم، در حالی که او پروردگار همه چیز است؟! هیچ کس، عمل (بدی) جز به زیان خودش، انجام نمی‌دهد؛ و هیچ گنهکاری گناه دیگری را متحمّل نمی‌شود؛ سپس بازگشت همه شما به سوی پروردگارتان است؛ و شما را از آنچه در آن اختلاف داشتید، خبر خواهد داد. ((164)) انعام
1 دیدگاه · لینک
1
حمید
حمید
امیر مؤمنان على(علیه السلام) مى فرماید: «انَّ اللّه یبتلى عبادَهُ عند الأَعمال السَیِّئة بنقص الثمرات و حبسِ البركات و إغلاقِ خزائِنِ الخَیْرات لیتوبَ تائبٌ و یُقْطِعَ مُقْطِعٌ وَ یَتَذَكَّرَ متذكِّرٌ;[9] خداوند بندگان خویش را به هنگامى كه كارهاى بد انجام مى دهند با كمبود میوه ها و جلوگیرى از نزول بركات و بستن در گنج هاى خیرات به روى آنان آزمایش مى كند
1 دیدگاه · لینک
1
fazi
fazi
{-32-}
y1z8zwcgbyjkfls4bcn.jpg
2

آخرین بازدیدکنندگان

تبلیغات