اطلاعات عمومی و تخصصی

رتبه گروه

رتبه بر اساس تعداد ارسال : 26

رتبه بر اساس تعداد کاربران : 34

کاربران گروه

نمایش همه

آخرین بازدیدکنندگان

مدیران گروه

برچسب‌های کاربری

ایا میدانید...

گروه عمومی · 109 کاربر · 182 پست

ارسالهای ایا میدانید...

IM@@Hiii
IM@@Hiii
*قلب میگو در سر آن واقع است.

*گونه ای از خرگوش قادر است ۱۲ ساعت پس از تولد جفت گیری کند.
درج دیدگاه · لینک در ایا میدانید... توسط Mobile
IM@@Hiii
IM@@Hiii
*کانگروها قادرند ۳ متر به سمت بالا و ۸ متر به سمت جلو بپرند.
sci175.jpg
3 دیدگاه · لینک در ایا میدانید... توسط Mobile
IM@@Hiii
IM@@Hiii
آیا میدانید:*اسبها قادرند در حالت ایستاده بخوابند.
4 دیدگاه · لینک در ایا میدانید... توسط Mobile
sogand
sogand
آیا میدانید؟؟؟؟
812218471_88889.jpg
sogand
sogand
....
811839506_87315.jpg
az
az
مردی به سحرگاه از خانه بیرون شد تا به گرمابه رود به راه دوستی دید گفت:«موافقت کنی تا به گرمابه شویم ؟ گفت:تا در گرمابه با تو همراهی می کنم.»اما بر سر دو راهی بی انکه این مرد را خبر دهد بازگشت و به راه دیگر رفت . اتفاق را دزدی از پس مرد می رفت مرد باز نگریست دزد را دید .هنوز تاریک بود پنداشت که ان دوست وی است صد دینار در استین داشت .از استین بیرون گرفت و به دست دزد داد و گفت :ای برادر این امانت است به تو که چون از گرمابه بیرون ایم به من باز دهی . دزد از وی بگرفت و انجا بماند تا وی از گرمابه بیرون امد .روز روشن شده بود جامه پوشید و راست همی رفت . دزد وی را باز خواند و گفت:ای جوانمرد زر خویش بازستان و برو که امروز از شغل خود باز ماندم . مرد گفت:این زر چیست و تو چه کسی ؟ گفت:من مردی طرارم گفت :اگر تو طراری چرا زر من نبردی ؟ دزد گفت: تو به امانت به من دادی .امانت دار نباید که امانت خوار باشد که امانت بردن جوانمردی نیست.
az
az
مرد جوانی پدر پیرش مریض شد. چون وضع بیماری پیرمرد شدت گرفت او را در گوشه جاده ای رها کرد و از آنجا دور شد. پیرمرد ساعت ها کنار جاده افتاده بود و به زحمت نفس های آخرش را می کشید. رهگذران از ترس واگیرداشتن بیماری و فرار از دردسر روی خود را به سمت دیگری می چرخاندند و بی اعتنا به پیرمرد نالان راه خود را می گرفتند و می رفتند. شیوانا از آن جاده عبور می کرد. به محض اینکه پیرمرد را دید او را بر دوش گرفت تا به مدرسه ببرد و درمانش کند. یکی از رهگذران به طعنه به شیوانا گفت:" این پیرمرد فقیر است و بیمار و مرگش نیز نزدیک! نه از او سودی به تو می رسد و نه کمک تو تغییری در اوضاع این پیرمرد باعث می شود. حتی پسرش هم او را در اینجا به حال خود رها کرده و رفته است. تو برای چی به او کمک می کنی!؟" شیوانا به رهگذر گفت:" من به او کمک نمی کنم!! من دارم به خودم کمک می کنم. اگر من هم مانند پسرش و رهگذران او را به حال خود رها کنم چگونه روی به آسمان برگردانم و در محضر خالق هستی حاضر شوم. من دارم به خودم کمک می کنم !"
علیرضا
علیرضا
{-7-} جای خالی چه عددی می شینه؟
photo_2016-02-24_19-13-46.jpg
علیرضا
علیرضا
حسین و پدرش در خیابان قدم میزدند که ناگهان ماشینی با سرعت زیاد به آن ها برخورد کرد و بعد هم فرار کرد. پدر حسین در جا فوت میکند ولی حسین را به بیمارستان میبرند. هنگامی که حسین را به بیمارستان رساندند دکتری که او را دید گفت من این فرد را عمل نمیکنم چون او پسر من است! چنین چیزی چگونه امکان پذیر است؟
علیرضا
علیرضا
{-8-}
photo_2016-02-24_18-49-24.jpg
علیرضا
علیرضا
در مورد اینترنت 6G چه میدانید؟؟؟
az
az
...
photo_2016-02-01_21-01-43.jpg
1
shi'a muslim
shi'a muslim
سلام علیکم دلنوشته کاربری در شبکه ای اجتماعی خدمت کاربران شبکه عرض احترام و ادب دارم امیدوارم خوب سلامت و سربلند باشین بنده خیلی مدت ها پیش تصمیم به نوشتن مطلبی گرفتم اما از حضور بانوان پاک و باخدا و خوش سیرت شبکه شرم نوشتن داشتم حالا هم نمی دونم چجوری بنویسم واقعا نمی دونم!!! اما نمی دونم تا حالا شده یه چیزی گلتونو فشار بده و نتونین نفس بکشین و احساس خفگی کنین؟ حالا این می تونه بخاطر زخم زبون باشه یا دلتنگی هایی که بعضی اوقات سراغ آدم میاد و یا هر چیز دیگه ای... یه احساس خفگی هست خود منو خیلی عذاب میده همش استرسشو دارم همش تو فکرم تحلیل و بررسیش میکنم همش غصه و غم وجودمو فرامیگیره وقتی که میاد سراغم ...ای کاش این خفگی و غصه رو نداشتیم تو کشورمون ای کاش... این خفگی که میاد سراغم ازبی بندو باری دخترانی ست که دل و قلب آدمو خون میکنن ببخشید نمی خوام رک بنویسم اما عادتم بر این بوده همه چیز رو بگم وبنویسم عادت شده دیگه... دیدگاه
az
az
..
photo_2015-12-18_23-50-46.jpg
1
az
az
..
photo_2015-09-06_20-30-21.jpg
az
az
..
photo_2015-12-12_10-41-54.jpg
az
az
..
photo_2016-01-11_03-33-12.jpg
az
az
..
13810447943.jpg
az
az
...
دانستنی-های-پنج-گانه-6.jpg
az
az
..
ElhamBakhsh10_Persian-Star_org_005.jpg