5591.25

مشخصات

موارد دیگر
سلیمانی
9 پست
18 دنبال کننده
17 دنبال شده
کاربر حرفه ای
زن
1367-10-28
ايران
1393/09/09
1393/12/11
28 بازدید

آخرین آنلاین ها

دعوت شدگان توسط این کاربر
تا کنون 0 کاربر توسط
سلیمانی
به شبکه فیس پلاک دعوت شده اند.
راه های دعوت :
ارسال دعوتنامه پیشنهاد با لینک شخصی

تبلیغات

سلیمانی
سلیمانی
سرعت تایپ خود را تست کنید خیلی جالب هست حتما به لینک زیر مراجعه کنید. [لینک]
سلیمانی
سلیمانی
اگر دوست دارید ماشین حساب مهندسی داشته باشین به لینک زیر مراجعه کنید. [لینک]
سلیمانی
سلیمانی
ما آدم ها کودکانه های خفته در درون جسم های بزرگتریم" شور و هیجان های محبوس در ذهن های منجمد" بادبادک های رها شده در آسمان" فرفره های معلق در چرخش تند زمان" همان حسرت های دیروز در قاب های تازه" حسرت داشتن ماشین بزرگ چادری کوچک به شکل خانه و مشق های خط زده با مهرهای صدآفرین" دوستی های بی ادعا خنده های بی دلیل" ما همان فراموش شدگان دیروزیم" که پشت دیوار قایم باشک بازی هایمان گم شده ایم.....
1 دیدگاه · لینک
2
سلیمانی
سلیمانی
متن ها و شعرها از خودم هستن لطفا اگر دوست داشتید جایی استفاده کنید با ذکر نام باشه{-26-}. ممنون
2 دیدگاه · لینک
سلیمانی
سلیمانی
"ستاره سهیل هم که باشی" "من همان دخترک فانوس به دستم" "که سیاهی شبها حریف روشنایی ام نیست... " "تمام ستارگان را برای پیدا کردنت فریاد خواهم زد. "
2
سلیمانی
سلیمانی
در شتاب لحظه های عمر تو تنها تلنگر یک لحظه توقفی " یک مکث شاعرانه" و من پرشتاب گاهی باید بایستم" سکوت تو را بخوانم و بدون هراس و تنش به راه خود ادامه دهم " و تازه بفهمم زندگی چه عاشقانه است ......!
1
سلیمانی
سلیمانی
(عکس شما در کنار شخصیتهای معروف جهان): برای داشتن چنین عکسی روی لینک کلیک کنید. راهنمایی:(روی مربع آبی رنگ یعنی from computer کلیک کنید و از داخل کامپیوترتان هرکجا عکستان قرار دارد یکی از عکسهای مورد دلخواه را انتخاب و open کنید و منتظر بمانید تا عکس لود شود فقط کمی باید صبر کنید بسته به سرعت اینترنتان زمان میبرد، بعد از اینکه عکس را مشاهده کردید می توانید save کنید گزینه ی save در قسمت بالا و سمت راست قرار دارد.)
preview500.jpg
[لینک]
2 دیدگاه · لینک
1
سلیمانی
سلیمانی
سلام به همه ی دوستان. من تازه عضو شدم انشالله با مطالب و کلی حرف جدید باهاتون همراه خواهم بود. اگر دوست داشتید به وبلاگ من هم سر بزنید و نظر بدین یه وبلاگ خاص. سعی میکنم از پست های وبلاگم اینجا هم مطلب بذارم تا استفاده کنید. آدرسش: www.broztarin.mihanblog.com{-26-} [لینک]
1 دیدگاه · لینک
2
سلیمانی
سلیمانی
سلام. من سلیمانی هستم، از اعضای جدید ... :)
2 دیدگاه · لینک

آخرین بازدیدکنندگان

تبلیغات