27184

مشخصات

موارد دیگر
حسین
328 پست
100 دنبال کننده
105 دنبال شده
فوق حرفه ای
مرد
1367-05-15
اسلام
ايران - آذربايجان شرقي
1393/08/04
1396/07/01
794 بازدید

آخرین آنلاین ها

دعوت شدگان توسط این کاربر
تا کنون 0 کاربر توسط
حسین
به شبکه فیس پلاک دعوت شده اند.
راه های دعوت :
ارسال دعوتنامه پیشنهاد با لینک شخصی

تبلیغات

حسین
حسین
مهم نيست تو چقدر دوسش داري ، مهم نيست چقدر نگرانشي ، مهم نيست چقدر برات مهمه !! مهم اينه كه اون به احساساتت اهميت ميده يا نه
حسین
حسین
شاد ترین مردم لزوماً بهترین چیزها را ندارند بلكه بهترین استفاده را می كنند از هر چه سر راهشان قرار میگیرد
حسین
حسین
همیشه یک دلیل برای اینکه چرا آدما رو میبینیم وجود داره،یا اونا زندگی تورو تغییر میدن یا تو کسی هستی که باعث تغییر زندگی اونا میشی.
حسین
حسین
اگر شما عشق را دارید به هیچ چیز دیگری نیاز ندارید. اما اگر عشق را ندارید مهم نیست چه چیزهای دیگری دارید.
حسین
حسین
در این پنجشنبه های پُر فراموشی برای رفتگان ابدی در سینه با چند شاخه گل ،خیرات باید داد آن هم برای مدفون شدگانی که یک روز عزیز جان بودن نه عزیز گورستان خیال پنجشنبه ها را باید، خیرات کرد تا همه یک اخلاص بخوانند برای مردگان درونشان
حسین
حسین
تنها دلیلی که باعث می شود یک نفر از تو متنفر باشد، اینه که می‌خواد دقیقاً مثل تو باشد
الهه ی شب
الهه ی شب
هر جایی که جات میشه...
جایگاهت نیست

مراقب باش.
photo_2013-02-11_22-57-03.jpg
درج دیدگاه · لینک توسط Mobile
1
حسین
حسین
رنج بردن، بخش عظیمی از زندگی ست و میزان رنج کشیدن هرکس به نوع زندگی اش برمیگردد، به حال و هوای لحظه هایش، به درونی که همواره همه جا همراه اوست. یکی با افتادن برگ از شاخه ی درخت همانقدر رنج میبرد که دیگری از رفتن کسی اندوهناک میشود. جلوی روی رنج های آدم ها نباید علامت سوال گذاشت که هیچکس از مسیر زندگی کسی آگاه نیست. چیزی که اهمیت دارد درس گرفتن و آموختن است بعضی از رنج ها جدای از کوچکی و بزرگی اتفاق، عجیب آدم را بزرگ میکنند، بزرگتر و پخته تر از هر سن و سالی . .
حسین
حسین
A single lie discovered is enough to create doubt over every truth expressed. تنها یک دروغ کافیست بر ملا شود،تا شک و تردید در تمامی حقایقی که تا به حال بیان شده اند به وجود آید.
حسین
حسین
It's true that the appearance of people cause the beginning of a relationship, but it's their morality that leads continuation of the relationship. ‏درسته كه ظاهر ادما باعث شروع رابطه ميشه اما اخلاقشونه كه باعث ادامه پيدا كردن رابطه ميشه.
حسین
حسین
بردباری این نیس که فقط بتونی منتظر بمونی؛ اینه که حین این صبر کردن چطوری رفتار کنی...
حسین
حسین
حرف من، حرف دل خیلی از این انسان هاست هِق هِق گریه ی مـن موسیقی ی باران هـــاست پشـــــت دیوار دلم فاجعه ای سنگیـــن اســــت درد مـــن؛ خسته شدن از غم بــی پایان هاست
حسین
حسین
من از آن تافته های جدابافته نبودم که هر توهینی را ببخشایم، اما همیشه در آخر کار آن را از یاد می بردم. آن کس که تصور میکرد که من از او نفرت دارم چون می دید که با لبخندی صمیمی به او سلام می گویم غرق در شگفتی می شد و نمی توانست باور کند. در این حال، برحسب خلق و خوی خودش، یا بزرگواریم را تحسین و یا بی غیرتی ام را تحقیر می کرد! بی آنکه فکر کند که انگیزه من ساده تر از اینها بوده است! من همه چیز حتی نام او را از یاد برده بودم!
حسین
حسین
شايد فاصله بينِ مان فرسخ ها باشد شايد دست هايمان هيچگاه هم ديگر را لمس نكرده ؛ نگاهمان در هم گره نخورده و گوش هايمان نجواي عاشقي را نشنيده باشد! شايد عطرِ تنِ هم را استشمام نكرده باشيم ، هيچ چيز مشتركي بينمان نبوده و يا حتي خاطره اي كه يادآورِ حضور تو در من باشد.. تنها وجه اشتراكِ مان قلب هايمان بوده كه عاشقانه در گوش هم زمزمه ي دوستت دارم را فرياد ميزد و قطعا قلب هايمان از هر نزديكي نزديك تر بود! خوب ميدانم كه سخت دوستت دارم... من و تو معجزه را خوب ميفهميم عشق چيزي جز اين نيست... شايد دنيايِ مان جدا باشد؛ سهم يكديگر نباشيم و يا حتي طلوع و غروبمان يكي نباشد! اما حتم دارم كه دوستت دارم... من روزهاي دل مرده ي زندگي را تنها به شوقِ شنيدنِ دوستت دارم هاي تو سپري ميكنم... به عطر و حسي كه اين واژه دارد به عشقي كه در آن نهفته است شايد تو همان اندوه پنهان شده در شادي باشي ! آري تو آمدي تا فصل به فصل زندگي ام شادي و غم هايش يكي باشد..
حسین
حسین
When people can walk away from you let them walk. Your destiny is never tied to anybody that left! وقتی که مردم میتونن از کنارت برن و تنهات بذارن اجازه بده که برن. سرنوشت تو هرگز به کسی که رفتنیه گره نخورده!
1 دیدگاه · لینک
حسین
حسین
A bend in the road is not the end of the road. Unless you fail to make a turn. پیچ جاده به معناى پایان جاده نیست، مگر آنکه نتوانى به موقع بپیچى .
حسین
حسین
ولی من میگم بدتر از دیدن و خواستنش اینایی که مجازی عاشق میشن،بدشانس ترن! فکرشو بکن،از یه عکس از یه پیام طرفشونو میبوسن... باهاش واسه فصل های بعدی زندگیشون،برنامه میچینن! توی دلتنگی هاشون،پناه میبرن به پروفایل طرف! واسه گفتن دوست دارم،کلی از خط های تلفن این کشور رو،اِشغال میکنن! واسه رسیدن بهم،به خدا نزدیک ترند! اینایی که مجازی عاشق میشن یه چیزی تو حقیقت گم کردن... نتونستن با واقعیت کنار بیان... شاید اونیکه اولین بار،داشته فضای مجازی اختراع میکرده دلش از ادمای دور و برش گرفته،یا دنبال یکی بوده که پیداش کنه توی مجازی،حرف هاش راحت بزنه،هی خجالت نکشه... خیلی ها میگن،مجازی نمیشه به پای کسی پیر شد اما،مگه ما تونستیم با اونیکه بود و دیدیمش ادامه بدیم؟ عشق همه جورش،یه گردابه! اما مجازیش یه سرابه دیگه حتی اتفاقی نمیتونی ببینیش.. نمیتونی ازش خبر داشته باشی... نمیتونی بفهمی واسه کی میمیره... نمیتونی بفهمی چی شد سر گذشتش.. حتی اتفاقی! چون اگه بره باید التماس کنی واسه چهارتاعکسش! واسه یه انبلاکش! واسه رسیدن حس بلاتکلیفیت به گوشش! تاحالا از ته دل یه عکس بغل نکردی بفهمی دلتنگی چیه.
حسین
حسین
با پاهای خودت آغازگر دوباره ی زندگی ات باش که جز خودِ تو، هیچکس بیراهه های سخت را نپیموده،طعم تلخ فاصله ها را نچشیده و جای ضربه های کوبیده بر سر را نبوسیده.بخاطر خودت با پاهای خودت معجزه ی بزرگ زندگی ات باش که جز خودِ تو هیچکس دلسوز لحظه های سرد و خاموشت نیست . حتم دارم که نمیدانی چه لذتی دارد وقتی آدم با دست های خودش، خودی که در باتلاق عادت،ترس و ناامیدی به دام افتاده را نجات دهد، حظ میکند از این همه شجاعت و غرور! اگر می ایستی با پاهای خودت بایست و بزرگترین اتفاق زندگی ات باش .
حسین
حسین
اسمش غرور نیست، دوستتان ندارد... کسی که دوستت دارم نمی گوید، کسی که اقرار نمی کند شبهایش بی حضورِ شما صبح نمی شود، کسی که نمی گوید صدایتان که بلرزد دنیایش می لرزد؛ مغرور نیست... کسی که دلش پرواز می کند برای آغوشتان و سفت بغل نمی گیردتان دوستتان ندارد... وگرنه عاشق غرور سرش نمی شود میان آن همه خواستن...
حسین
حسین
به گفته روانشناسان؛ وقتی گروهی از افراد در یک جمع شروع به خندیدن می کنند، در آن لحظه هر فرد به کسی نگاه می کند که او را بیشتر دوست دارد.

آخرین بازدیدکنندگان

تبلیغات