5000

مشخصات

موارد دیگر
عقل سرخ
15 پست
5 دنبال کننده
5 دنبال شده
کاربر حرفه ای
مرد
1366-06-03
1393/09/21
1393/11/29
23 بازدید

آخرین آنلاین ها

دعوت شدگان توسط این کاربر
تا کنون 0 کاربر توسط
عقل سرخ
به شبکه فیس پلاک دعوت شده اند.
راه های دعوت :
ارسال دعوتنامه پیشنهاد با لینک شخصی

تبلیغات

عقل سرخ
عقل سرخ
دنیا "حبابی" بیش نیست و نیشدر "مرگ" می ترکاندش !
عقل سرخ
عقل سرخ
خطاب به" دختران در پوستین پسر" و "پسران در پوستین دختر" گفته می شود که در "محفل اندیشه" بازی گرگم به هوا راه نیندازند! با اندیشه معامله "عروسک و ماشین کوکی "نکنند! از دایره عواطف و احساسات کودکانه بیرون بیایند! بازی فقط یک جور مسکن است! مسخ شدن شخصیت را نمی توان با بازی درمان کرد! امروز وادی تفکر بشری نیازمند آنهایی ست که "خود"شانند! آدمی که خودش نیست فقط یک مرده عمودیست !
1 دیدگاه · لینک
1
عقل سرخ
عقل سرخ
باید کشیک "دزد درون" را هر لحظه کشید! در کمین نشسته است تا آدمی را از خودش بدزدد! مثلا خیلی ها دخترند اما نقش پسر را بازی میکنند و برعکس !
عقل سرخ
عقل سرخ
تمدن سوز تمدن ساز نتوان بودن ! زور زدن فایده ای ندارد ! همه مکاتب ایدئولوژیک غرب برای ساختن "بهشت روی زمین" مظاهری از این "زور زدن" می باشند با دزهای مختلف ! غرب تا زمانی که "بلع تمدن اصیل اسلامی" را در دماغ خون آلود خود می پرورد محکوم به خونخواریست ! تمدنی که غرب داعیه آنرا دارد حد اعلایش "تغییر فرم داس و چکش" است و انقلابش از صنعت فراتر نمی رود ! انقلاب غرب فقط "صنعتی" ست ! صنعتی پیشرفته تر برای خونخواری بیشتر!
عقل سرخ
عقل سرخ
یکی از "امراض روانی حاد" طیفی از افراد بشر این است که وقتی نمی توانند از مخاطبشان "ایراد منطقی "بگیرند سراغ ایراد گرفتن از "فیزیک بدنی" مخاطبشان می روند! از این جهت بود که "انبیاء الهی"(صلوات الله علیهم اجمعین) مورد "تمسخر "قرار می گرفتند!
عقل سرخ
عقل سرخ
"داعش" آبروی انسانیت را برد و انسان را پیش حیوانات عالم مفتضح ساخت نه آبروی اسلام را !
عقل سرخ
عقل سرخ
نام گندم که می آید خود به خود یاد "قابیل" در ذهن تداعی می شود! همو که گندم گندیده هایش را به پیشگاه حضرت باری تعالی(جل جلاله) تحفه آورد! همو که "هابیل" را، برادر را حتی به اندازه آن گندم ها نشناخت ! برادر را "کشت"! از آن به بعد گویا رسم بر آن شد که قیمت "انسان" این تجسم همه خوبی ها از چند دانه گندم گندیده هم پایین تر باشد! از نوادگان همان قابیل است کسی چون "پسر سعد بن ابی وقاص" ! جسمش در مسجد بود اما روحش زباله دان گندم گندیده های ری بود ! گویا خودش یعنی وجود وهستی اش مبدل به گندم شده بود! همه چیز و همه کس را گندم می دید! معامله همه آن حرامی ها که "خون خدا" را بر زمین این دنیای دنی ریختند معامله "گندم گندیده" ای بیش نبود!
1 دیدگاه · لینک
عقل سرخ
عقل سرخ
به "عمر سعد" لقب "حمامة الحرم" (کبوتر حرم) داده بودند!چرا که درغالب موارد" در مسجد بود"!!!نمی دانم شاید در مسجد هم به دنبال "گندم های ری" می گشت!
عقل سرخ
عقل سرخ
"هالیوود قابله فرزندان نامشروع تاریخ است!"
3 دیدگاه · لینک
عقل سرخ
عقل سرخ
از نیرنگ های "دشمنان در پوستین دوست "این است که جای نمونه های کامل انسانیت را با با اسطوره های دروغین پر می کنند که شبیه "ققنوس" اندو فقط روی کاغذ کتاب وجود دارند!چرا؟! چون تا وقتی کسی همچون حسینی (علیه السلام) الگویش است نمی توان او را متوقف ساخت!لذا برای در هم کوبیدن او باید دست به قابلگی زد وموشی را که رنگ شیر به آن پاشیده اند از شکم تاریخ سزارین نمود!از این روست که وقتی این موشها را در برابر یلان عرصه انسانیت میگذاری همان موشی می شوندکه بودند!و آنزمان است که سوراخ موشی "چندین میلیارد دلار" می شود! {اعتقاد به خداوندي كه نقشي در زندگي معتقد ندارد، اعتقاد نيست ، بلكه نوعي از پديده هاي دروني است كه تشريفات رواني ناميده مي شود. علامه محمد تقی جعفری ره}
عقل سرخ
عقل سرخ
بیابان بود وفرزندانش! شن ها وخار!حکایت روزگار درگوش آنان می خواند با نسیم سحری اش. صدای سم اسبان دیو سوار نسیم سحری رافراری داد وحکایت بیابان برای فرزندانش بغض شدو در گلوی بیابان ماند. حرامی ها گلوی بیابان را می فشردند تا حکایتش نگوید اما نمی دانستند که بیابان به اندازه ی شن هایش گلو دارد که بر سر تاریخ خراب می شوندتا ندای حق را به گوش عالمیان برسانند. مانده بود خارها تا رسالت خویش به انجام برسانند...! زمان داشت آنها را با خود می برد و می رفت که بر خون خدا جفا کننداما بر عهد خود ثابت قدم ماندند که حیات خود را نثار یتیمان حسین (ع) کنند.در این اندیشه بودند که ناگاه دستی از نور آنها را از زمین جدا کرد و رفتند که ابدی شوند. آن دست دست حسین (ع) بود که خار ها را کند تا فردا پای یتیمانش ندرند!
1
عقل سرخ
عقل سرخ
امروز زمانی که می خواهند کثیف ترین جنایات را علیه بشریت انجام دهند لحظه جنایت ندای" الله اکبر" را ضمیمه جنایت می کنند! این عمل معنایش این است که شمشیر جنایت را منتسب به الله اکبر کن تا هم به جنایت رنگ شرافت ببخشی و هم الله اکبر را از آن اوج اعلی به این قعر سفلی بکشانی ! این یعنی این کارها را آنها انجام نمی دهند بلکه الله اکبر است که انجام میدهد! شمشیر الله اکبر است که سر می برد ! دیروز ابن خلدون و ابن حجر عسقلانی شان میگفت حسین را "شمشیر جدش "کشت !امروز هم می گویند"شمشیر الله اکبر" است که سر می برد !
عقل سرخ
عقل سرخ
ازاینکه تاکتیک دشمن این می شود که دین از سیاست جداست می توان ضربه کاری راکه سیاست دینی(اسلامی) بر پیکره کرمخورده سیاست های لا دینان زده است ردیابی کرد! کدام دین از سیاست جداست؟!آیا دین فقط از سیاست جداست؟ اگر دین سیاسی نبود آیا شعار جدایی دین از سیاست اصلا معنی داشت؟ تاکتیک ائمه اطهار (علیهم السلام) این بود که به گونه ای این سیاست(روش اعمال محتوا) را به کار می بردندکه دشمن در رمز گشایی آن همیشه جامانده بود! دشمن هم چون می دید کاری نمی تواند از پیش ببرد تیر در تاریکی می انداخت که دین از سیاست جداست . شما مپندارید که این یک حرف جدید است! از زمانی که سیاست از دین جدا شد دین تبدیل شدبه یک آلت برای پیشبردیک سری تزهای سیاسی کثیف معاویه ای ! اصلا همین معاویه ای که شعارجدایی دین از سیاست را سر می داد آیا خودش با آلت دین وارد کار نشد تا به اهداف سیاسی اش برسد؟! کدام روش بوده که اسلام را تا بدینجا رسانده است؟ ما متاسفانه در مقام تفسیر تاریخ گاهی دچار تفکر خلق الساعه ای می شویم! ما روش سیاسی امام معصوم( علیه السلام) را در پیشبرد اسلام نشناخته ایم!
عقل سرخ
عقل سرخ
"اینکه میگویند:حسین کشته شمشیر جدش است (!)" این یعنی چه؟ این یک معنایش این است که اهل عالم همه نفهمند!!! یعنی ای اهل عالم ما حسین را با شمشیر جدش کشتیم هیچکس نفهمید چه شد!!! رمز میدهد! یعنی اینکه از این به بعد اگر خواستی "تجسم حقیقت" را ترورکنی " شمشیر حقیقت" را علم کن وبعد آنرا بر فرق آن جسیمه حق فرود آور! بعد هرکس اعتراض کرد که چرا کشتی ؟! بگو من نکشتم شمشیر حقیقت کشت ! ما حسین را نکشتیم ! شمشیر جدش او را کشت ! جالب است نمی گویند جدش اورا کشت!!! شمشیر جنایت را منتسب به رسول الله(ص) میکنند تا بدین وسیله به جنایت رنگ شرافت بدهند! آیا جنایتی بالاتر از این وجود دارد؟! حسین (ع)منتسب به رسول الله (ص) نیست اما شمشیری که در دست آنهاست منتسب به رسول الله(ص) است ! چرا؟! چون میزان دست آنهاست! هر جه در دست آنهاست باید درست باشد و هرچه در دست آنها نباشد نادرست! شمشیر جد حسین(ع) تا زمانی که در دست آنهاست حق است! اما همان شمشیراگر به دست فرزند رسول الله(ص) افتاد ناحق است! بنابراین حسین (ع) کشته "شمشیر جدش دردست غیر"است !خب معلوم است چه بر سر عالم می آید وقتی "دست غیر "معیار حقیقت شد!!!
2 دیدگاه · لینک
عقل سرخ
عقل سرخ
"دلت دریاست گرت هوس موج به سر زد قطره ای خیزانم!"

آخرین بازدیدکنندگان

تبلیغات