مشخصات

موارد دیگر
NextHoliday
6 پست
زن
1370/09/01
اسلام
ايران - تهران
1396/11/10
1396/12/26
1 بازدید

آخرین آنلاین ها

دعوت شدگان توسط این کاربر
تا کنون 0 کاربر توسط
NextHoliday
به شبکه فیس پلاک دعوت شده اند.
راه های دعوت :
ارسال دعوتنامه پیشنهاد با لینک شخصی

تبلیغات

NextHoliday
NextHoliday
تور کیش اگر پرطرفدارترین تور داخلی نباشد، بی‌تردید یکی از پرتقاضاترین و محبوب‌ترین تورهای کشورمان است. تورهای کیش اگرچه تنوع بسیاری چه از نظر هزینه و چه از لحاظ تعداد روزهای سفر دارند، اما تورهای دو تا سه روزه کیش در تمامی ایام سال جایی درصدر فهرست آژانس های گردشگری برای خود دست و پا می‌کنند.
Marjan-park-Kish-island-800x500.jpg
[لینک]
NextHoliday
NextHoliday
در استانبول می‌توانید مکان‌های بسیار زیادی برای خوردن غذا و خوراکی‌های مختلف در هر قسمت از شهر پیدا کنید. اما قدیمی‌ترهایی که غذاهای آنجا را امتحان کرده‌اند، در مورد غذاهای خوشمزه اما ارازن آن چه می‌گویند؟
b6cc4c10945bd9d85727bc930396323b.jpg
[لینک]
NextHoliday
NextHoliday
از ارتفاعات سرگیجه آور برج خلیفه گرفته تا ادویه‌جات و ترشیجات مختلف، همگی دبی را به مرکز تعامل فرهنگ‌ها تبدیل کرده‌اند. دبی آنقدر دیدنی دارد که شما برای سفر به این کشور برنامه‌ای دقیق نیاز دارید تا بتوانید به تمام جاذبه‌های گردشگری آن سر بزنید.
dubai-frame-cov.jpg
[لینک]
NextHoliday
NextHoliday
شیراز شهر شهد شعر پارسی، مقصدی تمام عیار برای گردشگری داخلی است. مرکز استانی که در جای جای گذر زمان رد پای از عظمت تمدن خویش را برجای گذاشته و مقصدی که اگر هوای سفر بدان را داشته باشید تا هفته‌ها جاذبه جدید برای دیدن دارد. تنوع و گستردگی جاذبه‌های شهر شیراز، در کنار شماری از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری و امکان دیدنی باستانی کشورمان، برنامه‌ریزی سفر را برای مسافران تور شیراز کمی پیچیده می‌کند.
Eram-Garden.jpg
[لینک]
NextHoliday
NextHoliday
معمولا یکی از بخش‌های سفر به مشهد، خرید سوغات و هدیه برای اقوام و بستگان است. در ادامه نکست هالیدی سوغاتی‌های معروف مشهد را به شما معرفی می‌کند تا در تور مشهد خرید سوغات را فراموش نکنید. مشهد را به جرات می‌توان مقصد شماره یک سفرهای داخلی ایرانیان نامید، حال بهترین سوغاتی‌هایی که در این سفر می‌توانید تهیه کنید کدامند؟
b904ed2cc440e626eab5c78b912729d0.jpg
[لینک]
NextHoliday
NextHoliday
سلام. من NextHoliday هستم، از اعضای جدید ... :)

آخرین بازدیدکنندگان

تبلیغات